Jämsä, Keuruu & Saarijärvi

KEURUUN TYÖLLISYYSPALVELUT

Käyntiosoite: Multiantie 5, katutaso

Postiosoite: Multiantie 5, 42700 Keuruu

Asiakaspalvelun aukioloaika ma-pe 9-11.30 ja 12.30-15.

Omavalmentajan tapaamiset ajanvarauksella.

Palvelunumero: 0400 172 239

Sähköposti: kuntakokeilu.keuruu@keuruu.fi

Erja Ikkala

Työllisyyspäällikkö

puh. 040 5440 139, erja.ikkala@keuruu.fi

Noora Rauhala

Omavalmentaja

puh. 040 152 9903 noora.rauhala@keuruu.fi

Katriina Kivimäki

Ohjaaja

puh. 040 486 3376, katriina.kivimaki@keuruu.fi

nina rasinkangas

alkupalveluasiantuntija

puh. 050 342 6825 nina.rasinkangas@te-toimisto.fi

Katja Urrila

asiantuntija (ukrainalaiset)

puh. 050 433 7547 katja.urrila@te-toimisto.fi

Marianna Mäkinen

Asiantuntija

puh. 050 441 5464, marianna.makinen@keuruu.fi

Virpi Palovesi-Viinikka

Asiantuntija

puh. 050 476 9986, virpi.palovesi-viinikka@keuruu.fi

Marja Liukkaala

Asiantuntija

puh. 050 479 0682, marja.liukkaala@keuruu.fi

Petra-Sofia Korpela

Omavalmentaja

puh. 040 158 8586, petra-sofia.korpela@keuruu.fi

Iina karjalainen

Asumisen ohjaaja

puh. 040 182 4695, iina.karjalainen@keuruu.fi

Jämsä

puh. 020 638 2023

Paattilantie 2

42100 Jämsä

Keuruu

puh. 0400 172 239

Multiantie 7, 2. krs

42700 Keuruu

Saarijärvi

puh. 044 4598 311

Sivulantie 11

43100 Saarijärvi