Jämsä, Keuruu & Saarijärvi

KEURUUN TYÖLLISYYSPALVELUT

Käyntiosoite: Multiantie 7, 2. krs.

Postiosoite: Multiantie 5, 42700 Keuruu

Asiakaspalvelun aukioloaika ma-pe 9-11.30 ja 12.30-15.

Omavalmentajan tapaamiset ajanvarauksella.

Palvelunumero: 0400 172 239

Sähköposti: kuntakokeilu.keuruu@keuruu.fi

Erja Ikkala

Työllisyyspäällikkö

puh. 040 5440 139, erja.ikkala@keuruu.fi

Virpi Palovesi-Viinikka

Palveluneuvoja

puh. 0400 785 496, virpi.palovesi-viinikka@keuruu.fi

Annalotta Onni

Palveluohjaaja

puh. 0400 232 115, annalotta.onni@keuruu.fi

Tiina Palonen

Palveluohjaaja

puh. 0400 176 345, tiina.palonen@keuruu.fi

Tiina Ahtola-Virkki

Sosiaaliohjaaja

puh. 046 923 8175, tiina.ahtola-virkki@keuruu.fi

Anneli Remes

Asiantuntija

puh. 050 432 3924, anneli.remes@keuruu.fi

Satu Soutolahti

Asiantuntija

puh. 046 922 7507, satu.soutolahti@keuruu.fi

Kati Somppi

Palveluohjaaja

puh. 046 922 1766, kati.somppi@keuruu.fi

Jämsä

puh. 020 638 2023

Seppolantie 5

42100 Jämsä

Keuruu

puh. 0400 172 239

Multiantie 7, 2. krs

42700 Keuruu

Saarijärvi

puh. 044 4598 311

Sivulantie 11

43100 Saarijärvi